Bayram da Konut Sigortanızı yaptırmayı unutmayın.
BAYRAM TATİLİNE GİDERKEN GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN.
Uzun Kurban Bayramı tatili için birçok kişi tatile veya ailelerinin yanına giderek değerlendirecek. Sizlerde bu tatili değerlendirirken gözünü arkada kalmasın istiyorsanız mutlaka Konut sigortanızı yaptırın. Konut sigortası, bina ve isteğe bağlı olarak evinizin içerisinde yer alan eşyaları güvence altına alır. Bu durumda bina teminatı ile de içerisinde ki her sabit tesisat da sigorta kapsamına almış olursunuz. Kiracı iseniz sadece eşya teminatı alarak da eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz.
Konutunuzun tesisatında meydana gelecek bir zarar karşısında içeride bulunan eşyalarınız da zarar görecektir. Hatta evinize hırsız girmesi durumunda karşılaşacağınız zararı dahi konut sigortası poliçeniz karşılayacaktır (Bu kapsam her konut sigortasında bulunmamaktadır poliçenizi yaptırırken ek teminat olarak poliçenize bu durumu ekletebilirsiniz).
Tüm konut poliçelerinin ortak teminatı Yangın teminatıdır. Yangın teminatı; yangın, yıldırım ve infilakın neden olduğu zararları güvence altına alır.
KONUT SİGORTASINDA DEĞİŞİKLİK GÖSTEREN EK TEMİNATLAR ;
Bu teminatlar daha geniş kapsamlı olduklarından daha fazla riski güvence altına alır.
 1. SEL VE SU BASKINLARI,
 2. CAM KIRILMASI,
 3. DEPREM,
 4. FERDİ KAZA,
 5. HIRSIZLIK,
 6. YARDIM HİZMETLERİ,
 7. AİLE REİSİ SORUMLULUKLARI,
 8. DAHİLİ SU,
 9. YER KAYMASI,
 10. ARAÇ ÇARPMASI,
 11. FIRTINA,
 12. DUMAN,
 13. KAR AĞIRLIĞI,
 14. ENKAZ KALDIRMA MASRAFLARI,
 15. ALTERNATİF İKAMETGÂH DEĞİŞİKLİĞİ MASRAFLARI.
Gibi teminatlarla evinizi tatildeyken bile güvence altına alarak gönül rahatlığı ile tatilinizi yapabilirsiniz. Sizler tatilinizi yaparken konut sigortası poliçeniz evinizi güvence altına alır.  Her riske karşı güvence altında olmak için  KONUT SİGORTANIZI  supersigortam.com avantajları ile yaptırın.
En uygun Konut Sigortası Teklifini Almak İçin Bize Ulaşın 0850 420 0707.
 
HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07