Bilgi Merkezi
Sigorta hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevapları
“Süper Sigorta Bilgi Merkezi’nde”

Sağlık Sigortası, insanın hayatını kurtarmasının yanı sıra, hastane masraflarından kurtulmasında büyük bir rol oynar. Sağlık sigorta yaptırmak şimdi zorunlu bir hal alırken, aynı zamanda Sigortanız olmadığı zaman, hastaneler de kontrol olamıyorsunuz.Zorunlu Sağlık Sigortası, Devlet tarafından 2015 yasalarında artık resmen zorunlu bir hal aldı. 2016 yılını kapsayan bu yasayla beraber, zorunlu sağlık sigortası yaptırmayanlar için, bazı cezalar da kapıda. Sağlık sigortası yaptırmak, zorunlu olmasıyla beraber, biraz maliyet olarak artış gösterdi. Bu nedenle, Sigorta firması olarak, sizlere hem ucuz sigorta, hem de daha kapsamlı sigorta yaptırmak için, tüm kapıları açtık. İnternet sitemizden, çalıştığınız kurumlar ve buna bağlı olarak yaptığınız işlerin detaylı bilgilerini bizimle paylaşırsanız eğer, kısa sürede size en uygun fiyat üzerinden Sigorta yaparız.

 

Sağlık Sigortası yaptırmak için, öncelikli olarak firmaya başvuru yapmanız gerekiyor. Ama, uygun fiyat listemizi görmek için, ilk olarak İnternet üzerindeki firma sitemizden sizlere teklifler sunarız. Nasıl mı? “ Sitemizde yer alan Sigorta için Teklif Al menüsüne gelerek, TC bilginiz ve birkaç İşle alakalı sorudan sonra, yeni düzenlemelerin dışında, kendi firmamızın yapmış olduğu fiyatlar dahilinde, özel bir Teklif size sunulur. Sonrasında, Ödeme kolaylıkları da burada yer alır. Sizde, kendi bütçenizi hesaba katarak, bizimle çalışmak istersiniz.” Biz bu işte sadece sizleri düşündük. Sağlık sorunlarının ne zaman ortaya çıkacağı belli olmaz. Hazırlıklı yakalanın ve hastanelere boş yere o kadar para ödemeyin.

 

Sağlık Sigortası Fiyatları, çalışma gruplarınız ve aile birey sayınıza göre belirlenir. Bu yüzden de bazı zamanlarda daha yüksek maliyetler ortaya çıkar. Ama genel olarak, Devletin yüzde oranlarında, 2016 yasası için, Vergi bakımından zorunlu bir taban fiyatı belirlendi. Bu nedenle de, zorunlu fiyatların dahilinde, firma olarak sizlere ne sunabiliriz biz onun derdine düştük. Sağlık sigortası için, ilk olarak İnternet sitemizden belirlemiş olduğumu taban fiyatları sizlere sunarız. Sonrasında size bir teklif fiyat veririz.Zaten, Çalıştığınız kurumlar ve bu kurumların da potansiyelleri düşünüldüğü zaman, o şekilde bir fiyat ortaya çıkar. Tekliflerimiz her zaman en ideal fiyatlar üzerinden olur. Yani, indirimli fiyat ve Sigortalara ek olara firmamızın 2016 yılına oranla düzenlemiş olduğu poliçe yasaları konulur.

 

Sağlık Sigortası yaptırmak için daha fazla beklemeyin. Sağlık ertelenecek bir konu değildir. Sigortanız olmadığı zaman, Muyane olmak için gideceğiniz hastaneler, size sürekli maddi açıdan büyük paralar çıkarır. Ama siz eğer sigortalı olursanız, bu sayede kısa sürede muane olarak, sağlığınızı da tehdit edecek olan hastalıklardan kurtulmuş olursunuz. 2016 Yılı düzenlemelerine göre artan Zorunlu sigortalarını, indirimli bir şekilde yaptırmak içini bizimle iletişime geçin. Size en iyi Teklifi sunarak, aynı zamanda indirimli bir şekilde ödeme kolaylıkları da sunarız. Sizde bundan en güzel avantajlarla yararlanmış olursunuz.

HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07