Bilgi Merkezi
Sigorta hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevapları
“Süper Sigorta Bilgi Merkezi’nde”

Trafik Sigortam Ne Kadar ?

      Araçlar için zorunlu hale gelen Trafik Sigortası, çeşitli firmalardan yaptırılmakta. Önemli olan kendi bütçenize uygun olan Sigortalardan yararlanmak. Aracınızın Mark değeri ve Yıl olarak yeniliğine bakılarak, son dönemlerde yapılan düzenlemelere göre fiyatlar belirlenir. Zorunlu Sigortalardan sonra Poliçe düzenlemelerine göre araç sigorta fiyatları belirlendi. Trafik Sigortası konusunda, firmamızdan tam destek alabilirsiniz. Sigorta sorgulamaları yaparak, araçlarınıza en uygun olan fiyat listesini bulursunuz. Trafik Sigortası Yapmak sayesinde, kafanızda oluşan soru işaretlerine de bir bakıma cevap bulursunuz. Büyük araçlardan Küçük araçlara kadar değişen Sigortalarda, aracın Trafiğe çıktığı yıl, yani modeline bakarak hesaplamalar yapılır. Yeni model araçların Sigortaları daha çok. Ama ilk kez Sigorta yaptıranların da yüksek olduğu kesin. İlk yapılan Sigortalarda, anlaşmalar ve Vergiler üzerinden fiyat tabanı daha çok yükseliyor. Bu yüzdende Trafik Sigortasında fiyatlar normalin üzerine çıkmış oluyor. Firmamız üzerinden araçlarınıza en uygun Teklifleri alma konusunda avantajlısınız. Ayrıca araçlarınıza uygun olan indirimli fırsatlarda olur. Taksit seçenekleri de yer alır.
 
                   İlk kez Trafik Sigortası yapılırken, firmaların ve Devletin belirlediği Poliçe kuralları bakımından, yüksek bir miktar çıkar. Ancak Sigorta yaptırmanın çok büyük avantajları da vardır. En Uygun Trafik Sigortasısağlamak amacıyla, Poliçe ve diğer zorunlu Sigorta kapsamında yer alan Fiyatlardan ayrılıyoruz. Büyük araçlar içinde yeni kampanyalar var. Lüks araçların piyasaya çıkmalarıyla beraber, Vergiler ve Poliçe kanunlarıyla, artık Trafik Sigortası en uç noktalara geldi dayandı. Firmayla yapılan Sigorta sonrasında, kaza ve diğer kötü durumlar sonucunda oluşan hasarları gidermek adına, araçların durumu ve yapılan anlaşmaların maliyetine göre bir ödeme yapılır. Trafik sigortasında amaç zaten budur. Araçlara yapılacak olan Sigorta anlaşma bedeline uygun olan paralar geri ödenir. Araçların fiyatı ve çıkış yılı üzerinden hesaplamalar söz konusudur.Zorunlu Trafik Sigortası kapsamında, araçların Maliyet fiyatları altında zaten Sigorta Anlaşması yapılamıyor. Bu açıdan, araçlarınızın Vergisi ve modeli hesaba katılarak, orta derece de fiyat bulunur.
 
                Trafik Sigortası Fiyatları da Poliçe kurallarında yazan fiyat tabanları üzerinden bağlanır. Küçük araçlar ve vergi bakımından büyük araçların Sigorta fiyatları arasında farklar elbette var.Trafik Sigortalarında araçlarınızın maliyeti ne ise, onlar üzerinden Yıllık bir anlaşma ortaya çıkar. Kaza durumlarında hasarın genel yapısına bakılarak, size o tutarlar kapsamında Sigorta geri ödeme yapar. Ama, şahsen yapılan hatalar ve bunun sonucundan doğan Hasarlara Sigorta ödeme yapmaz. Firma olarak, piyasalardaki yüksek Sigorta fiyatlarından kendimizi kurtararak, araç sahiplerinin yüzünü güldüren fiyatlar vermekteyiz. Zaten,  “ TC ve Plaka Kodlarınızı” yazdıktan sonra Sigorta olarak ne kadar tutar varsa anında çıkar. Sizde Zorunlu Sigorta kapsamında anlaşma yaparak, yollara artık çok güvenli bir şekilde çıkmış olursunuz. Geçtiğimiz dönemlere göre Sigortalarda bir artış var. Hem de baya bir artış. Firma olarak artışlarında fazla olmasından dolayı, Sigorta anlaşması için orta yolu bulmak istedik. Avantajlı kampanyalar ve 2016 yılında devam edecek olan indirimler mevcut. Trafik Sigortası fiyatları hakkında detaylı bilgi için, site üzerinden “ Teklif Al” seçeneklerinden faydalanarak, kısa sürede yeni teklifler alır ve avantajlardan da yararlanırsınız.
 
HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07