Prenses Kasko Nedir? Teminatları Nelerdir?

Çarşamba , 11 - 2016

Prenses Kasko Nedir? Teminatları Nelerdir?
ARTIK SADECE BAYANLARA ÖZEL BİR KASKO VAR !
 
Bayan müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve zor zamanlarında yanında olmak için kollarımızı sıvadık.
Yapılan araştırma sonucunda kadınların yaptıkları kaza sonrasında yaşadıkları hasar sürecinde aktif olarak yer almak istedikleri ortaya çıktı. Ülkemizde Bayan sürücülerin sayısı hızla artıyor. Bizler de bu duruma kayıtsız kalmayarak isteklerini analiz ettik ve inceledik bu analiz sonucunda ise bayan sürücülerin hasar anında ve kaza sonrasında irtibat sağlayabilecekleri ve güven veren bir muhatap arıyorlar. Kaza ve hasar stresini henüz üzerinden atamayan bayan sürücüler bir yandan da hasar süreci ile uğraşmak istemiyor. Bizlerde bu duruma kayıtsız kalmayarak “Prenses Kasko” hizmetini geliştirdik ve hizmetinize sunduk.
 
KAZA ANINDA OLAY YERİNE ANINDA YETKİLİLER ULAŞIYOR!
 
Herhangi bir kaza anında bayan sürücülerin yapması gereken tek şey 444 4 729 Ray Sigortayı arayarak öncelikli hizmet için ulaşım sağlamak. Yetkililer aramanız sonucunda en kısa süre içerisinde olay yerine ulaşarak hasar süresinde yanınızda olacak ve hasar sürecini yöneterek güvenli bir motor vale gönderecek. Kaza yerine ulaşacak motor vale, aracınız hareket edecek durumda ise servise götürüyor şayet aracınız hareket edemeyecek durumda ise aracınıza çekici hizmeti sağlayarak sizleri zor durumunuzdan kurtarıyor. Siz bayan sürücülerimizin kaza tespit tutanağını doldurmasına dahi yardımcı olan Prenses Kasko hizmetimiz de tutanağınızı doldurduktan ve imzaladıktan sonra ücretini Kaskonuzun karşılayacağı bir taksi ile sizleri evinize kadar gönderiyor.
 
Daha sonra ise aracınızın onarım süresi boyunca kullanacağınız ikame aracınız tercih ettiğiniz yere ayağınıza kadar geliyor. Böylelikle sizler hiçbir çaba sarf etmeden ikame aracınıza kavuşmuş oluyor mağdur olmuyorsunuz. Aracınızın onarım işlemleri tamamlandıktan sonra ise aracınız yine sizlerin istediği yere kadar Ray Sigorta yetkilileri tarafından getiriliyor.
 
Aracınızla gerçekleştirdiğiniz kaza sonucunda hastaneye gitmeniz gerektiğinde Ambulans hizmetinden ücretsiz faydalanacak ve bunun yanı sıra tıbbi bilgi ve danışmanlık hizmetinden de faydalanacaksınız.
 
Hasar hizmetini dışında ise sizlere Prenses Kasko Poliçeniz hafta sonu planlarınız için hatta çocuğunuzun doğum günü için bile sizlere organizasyon planlaması yaparak sizleri organizasyon derdin de kurtarır.
 
Eğer işiniz için bir tercümana ihtiyacınız olursa kasko poliçeniz sizlerin yerine tercüman ve simültane tercüman organizasyonu, konferans salon organizasyonu, faks, bilgisayar, mobil telefon kiralanmasını organize eder ve mesajların iş ortaklarına iletilmesini sağlar.
 
Siz Bayan sürücülerimiz de yalnızca sizlere özel olan Prenses Kaskoya, Türkiye`nin en uygun fiyatları ile sahip olmak istiyorsanız 0850 420 0707 yi arayarak teklif alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayın
 
HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07