Ticari Alacak Sigortam

Salı , 11 - 2016

Ticari Alacak Sigortam

TİCARİ ALACAK SİGORTASI

Alacak sigortası şirketinizin alacakları meblağları teminat altına alan bir sigorta çeşididir.
Alacağınız firmanın sizlere geç ödeme yapması, yapmak istemeyerek zorluk çıkartması hatta alacağınız olan firmanın iflas etmesi durumunda dahi sizlere ödeme yaparak zor durumda bırakmaz. Bu durumlarda alacak sigortanız sizler için tahsilâtlarınızı yapmış olur ve sizleri tahsilât yapma derdinden kurtarmış olur.
 
Ticari Alacak Sigortanız bankalarda alacağınız kredilerde sizlere öncelik ayrıcalık tanıyarak kredi notlarınızı arttırır. Bu durumda kredi alma oranınızı yükseltir.
 
Alacak sigortası şirketinize giren nakit akışı düzenleyerek giren ve çıkan ücretin düzenlenmesini sağlar.
 
Alacaklı olduğunuz şirketten belirlenen süre içerisinde tahsilât gerçekleşmemesi durumuna hasar adımı denir ve hasar adımında ise sigorta hasara katılım oranında alacağını ödemeyi karşılar ve zararlarınızı ödeyerek önler. Daha sonra ki adımda ise tahsilât için belirlenen çalışmalara devam eder. Borcun tamamı tarafınıza tahsil edilirse hasara katılım oranında farkı da sizlere öder.
 
Alacak sigortası şirketinizin finansal riskini de azaltmış olur. Bu durum da sizleri zarara girme riskinizi minimuma indirir. Çalıştığınız ve çalışmayı düşündüğünüz şirketlerin ve kişilerin analizlerini yaparak sizlere riskli durumlar hakkında anında bilgi verilir. Yani bu durumda sizler için bir nevi risk analizi yapılmış olur.
 
Ticari Alacak Sigortanız sizleri yurt dışı satışlarında iflas ve temerrüt ün yanı sıra sizleri politik risklere karşı koruruken yurt içinde Ticari Alacak Sigortanız sizleri iflas ve temerrütten koruyarak teminat altına alır.
 
Tüm bu Ticari Alacak Sigortasının sunduğu hizmet ve teminatlara küçük bir meblağ karşılığında sahip olabilirsiniz
 
Daha detaylı bilgi almak için 0850 420 0707 den bizlere ulaşarak uzman ekibimizden daha detaylı ilgi alabilirsiniz

http://alacaksigorta.com/alacak-sigortasi-ve-avantajlari-neler/

http://alacaksigortasinedir.com/alacak-sigorta-ne-ise-yarar/
 
HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07