TRAFİK SİGORTASINDA İYİ SÜRÜCÜLERE UCUZ SİGORTA

Salı , 08 - 2017

TRAFİK SİGORTASINDA İYİ SÜRÜCÜLERE UCUZ SİGORTA
Trafik Sigortasında SON Gelişme !!!!!

Özellikle büyük illerin beklediği TRAFİK SİGORTASINDA TAVAN FİYAT belirlendi. İyi sürücülerin belirlenen basamaklara göre daha az trafik sigortası ödeyebileceği dönem 12.07.2017 tarihinde yürürlüğe girdi.
Yeni sisteme göre 7 ayrı basamak belirlenmiştir. Sürücü kaza yaparsa 1.ci basamağa doğru kaza yapmaz ise 7.ci basamağa doğru ilerleyecektir.
Kötü Sürücüye KÖTÜ Haber
İlk kez otomobil veya başka bir araç alıp sigorta yaptıracak olanlar 4. BASAMAKTA sayılacaktır ve trafik sigorta fiyatı İstanbul için   855 TL  Türkiye geneli  ise 806 TL olacaktır.
Bir yıl sonra sürücü herhangi bir kaza yapar ise 3.cü BASAMAKTA yer alıp  P zamlı sigorta primi ile karşılaşacaklardır. Bu durumda ödeyecekleri tutar  İstanbul  için 1.282,4 TL Türkiye geneli  fiyat ise 1.209 TL olacaktır.
İkinci yıl kaza yapan sürücü  ise 2. BASAMAKTA olup  0 zamlı olarak trafik sigortası ödemeye maruz kalacaktır. Bu durumda ödeyecekleri  tutar İstanbul için 2.564 TL Türkiye geneli  ise 2.418 TL olacaktır.
Sürücü 3 yıl arka arkaya kaza geçirmiş ise 0 zamlı trafik sigorta ödeyecektir.
İyi Sürücüye İYİ Haber
Yukarıda belirttiklerimizin aksine sisteme ilk girenler 1 yıl içerisinde kaza yapmazlar ise   , ikinci yıl  0  ve üçüncü yılda kaza yapmadan geçirirlerse E  indirim uygulanacaktır.
Bu durumda iyi sürücülere iyi haberimiz trafik sigortası artık sizin için daha UCUZ!!!
 
HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07