En ucuz TRAFİK sigortası supersigortam.com da.
SİZDE Mİ EN UCUZ TRAFİ SİGORTASI FİYATINI ARIYORSUNUZ? O HALDE SUPERSİGORTAM.COM’A DAVETLİSİNİZ…
NEDEN SUPERSİGORTAM.COM ?
Yılın her döneminde 7 gün 24 saat en ucuz fiyat ve en hızlı geri dönüş garantisi veren tek internet satış kanalı olarak 20 farklı ve güvenilir firma garantisi ile sizlerleyiz. Başınıza gelecek herhangi bir kaza sonrasında hasar ekibimizle her daim yanınızda olmaya devam ediyoruz. Tamamı alanında uzman kişilerden oluşan müşteri temsilcisi kadromuzla her sorunuza cevap veren, doğru yönlendirme yaparak sorunsuz sigorta işlemi gerçekleştirmenizi sağlıyor ve her şeyden önce müşterimizin güvenliğini ve memnuniyetini düşünüyor, müşterilerimize özel fırsat ve kampanyalar sunarak onlara kendilerini özel ve farklı hissettiriyoruz. Geniş müşteri kitlesi ile Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyor müşterilerimizin kaliteli ve güvenilir hizmet alması için çabalıyoruz.

NEDEN İNTERNETTEN SİGORTA İŞLEM İ YAPTIRAYIM?
İnternetin ve akıllı telefonların hayatımızda ki yeri tartışılmaz. Artık saatlerce gezip aradığımız ürünleri bulmaya çalışmak yerine telefonlarımızdan ya da bilgisayarlarımızdan tek tıkla istediklerimize ulaşıyoruz.  Üstelik yorgunluk ve zaman kaybı da yaşamıyoruz. E-ticaret hayatımıza bu denli kolaylıklar sunarken neden kullanmayalım.
Sigorta işlemlerinizi de teker teker her firmayı aramak yada giderek zaman kaybı yaşamak yerine SUPERSİGORTAM.COM’ dan yaptırabilirsiniz. Kolay ve güvenli ödeme seçenekleri ile sizi zaman kaybı yaşamaktan kurtarıyoruz. Güvenli ödeme sayfası seçeneği ile kart bilgilerinizi 3. Şahıslarla paylaşmak zorunda kalmadan tek tıkla yapabilir dilerseniz size gönderilen hesap numarasına havale gerçekleştirerek de anında sigorta işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Poliçeniz e posta adresiniz  gönderilerek aktifleşir ve kullanıma hazır hale gelir. 3 iş günü içerisinde de poliçe aslınız elinize ulaştırılması sağlanır.
 
TRAFİK SİGORTASI FİYATLARI NEYE GÖRE BELİRLENİYOR? NEDEN SABİT BİR FİYATI YOK?
Trafik sigortası genel şartları hemen her firmada aynıdır. Çünkü; bu genel şartlar Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve sabittir.  Her firmanın aracınıza farklı fiyat çıkarmasının nedeni ise aracın hasar durumuna, kaza durumuna dair referans poliçeniz olup olmadığına, plaka kodunuza, yaşadığınız (ikame ettiğiniz) ile, aracınızın yaşına, doğum yılınız göre değişiklik göstermektedir. Kaza riski daha yükse bir ilde (örneğin İstanbul da) yaşıyorsanız zorunlu ortası fiyatlarınız kaza oranı düşük bir ile oranla (örneğin Bayburt) daha yüksek çıkacaktır. İlk defa araç almış iseniz sigorta şirketleri daha önce araç kullanmamış olarak gördükleri için yine poliçe bedelinizi yüksek olarak belirleyecektir.

Sizde en uygun fiyata trafik sigortanızı yaptırmak için bizlere ulaşın 0850  420 0707
 
HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07