Ürünler > Evcil Hayvan Sigortası
En Uygun

Evcil Hayvan Sigortası Teklifleri Süper Sigortam'da!Evcil Hayvan Sigortası

Evlerimizdeki bir diğer dostlarımız evcil hayvanlarımızın, sağlık problemleri veya kayıp durumları gibi olumsuzlukları teminat altına alan evcil hayvan sigortası Süper Sigortam’da. Yabancı ülkelerde adından sıkça bahsettiren evcil hayvan sigortası, ülkemizde henüz yaygınlığını sağlama konusunda yeni yeni adımlar atmaktadır. Sevimli dostlarımızın sağlıklarına ve geleceklerine özel olarak teminat sunan evcil hayvan sigortası, ek teminatları sayesinde sigortalılara büyük avantaj sunmaktadır.

Evcil Hayvan Sigortası Teminatları Nelerdir?

Sevimli dostlarımız için hayatlarını güvence altına alacak evcil hayvan sigortası teminatları Acil sağlık giderleri, Kayıp ilanı ve Üçüncü şahıs mali mesuliyet olmak üzere üç kategoriye ayrılır. Acil sağlık giderleri kapsamında, sevimli dostumuzun başına gelebilecek trafik kazası sonucu acil tedavi masrafları, düşme, kırılma, çatlama gibi durumlarda meydana gelebilecek hastane masrafları acil sağlık giderleri kapsamına dahil edilir. Aynı zamanda sevimli dostun kaybolması durumunda ilanı ve verilecek ödül sigorta kapsamına dahil edilebilir. Son olarak da evcil hayvanın bir başka evcil hayvana veya bir bireye zarar vermesi durumunda tedavi giderleri sigorta limiti doğrultusunda sigorta şirketi tarafından karşılanır.3 Adımda Sigorta Poliçeni Oluştur

Süper Sigortam ile kolay ve güvenilir şekilde 3 adımda evcil hayvan poliçeni oluştur!

Gerekli Bilgileri Gir

Sigortalanmak istediğin ürüne özel bazı bilgileri hızlıca doldur.

Sana Özel Teklifi Gör

Doldurduğun bilgiler ışığında, birçok sigorta şirketinden sana özel gelen teklifleri görüntüle ve hepsini karşılaştır.

Güvenle Sigortalan

Sana en uygun sigorta şirketinden gelen teklifi güvenli ödeme seçeneği ile hızlıca satın al ve sigortalan!Evcil Hayvanım Nasıl Korunacak?

Evcil hayvan sigortamı yaptırdım, dostumu nasıl koruyacak? sorusu birçok sigortalı adayının kafasını karıştıran sorulardan sadece bir tanesi. Süper Sigortam olarak kafanızda hiçbir soru işaretine yer vermiyoruz ve sigorta ile ilgili detaylardan bahsetmeye devam ediyoruz. 5519 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu gereğince evcil hayvanlar için yasal cihaz mikroçip olarak kabul edilmektedir. Çok küçük bir hacme sahip olan mikroçipler anlaşmalı veteriner hekimler tarafından implant gerçekleştirilebilir. Bu özel mikroçip sayesinde sevimli dostumuzun kayıt ve sahip bilgileri bulunarak rahat ve endişesiz bir hayat sürdürmeye olanak sağlanır.

Teminat Dışı Kabul Edilen Durumlar Nelerdir?

Evcil hayvan sigortası teminat dışı kabul edilen durumlar: Evcil hayvana mikroçip takılmaması durumu, hastalanma, yaralanma ve sakatlanma sonucunda vefatın gerçekleşmesi durumunda tazminat talepleri, bilerek evcil hayvana zarar verilmesi durumunda, evcil hayvanın altı aydan küçük, on yaşından büyük olması ve acil müdahaleye ihtiyaç duyulmayan tıbbi durumlar evcil hayvan sigortası teminatları dışında kabul edilir.En Çok Merak Ettikleriniz

Süper Sigortam avantajlarına, ürünlerimiz hakkında merak ettiklerinize ve sigorta poliçenize ilişkin tüm soruların cevaplarına buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

Sevimli dostlarımızın sağlıklarına ve geleceklerine özel olarak teminat sunan sigorta türüdür.

Acil sağlık giderleri, Kayıp ilanı ve Üçüncü şahıs mali mesuliyet olmak üzere üç kategoride teminat sağlamaktadır.

Çok küçük bir hacme sahip olan mikroçipler anlaşmalı veteriner hekimler tarafından implantı gerçekleştirilir. Bu özel mikroçip sayesinde sevimli dostumuzun kayıt ve sahip bilgileri bulunarak rahat ve endişesiz bir hayat sürdürmeye olanak sağlanır.

Evcil hayvana mikroçip takılmaması durumu, hastalanma, yaralanma ve sakatlanma sonucunda vefatın gerçekleşmesi durumunda tazminat talepleri, bilerek evcil hayvana zarar verilmesi durumunda, evcil hayvanın altı aydan küçük, on yaşından büyük olması ve acil müdahaleye ihtiyaç duyulmayan tıbbi durumlar evcil hayvan sigortası teminatları dışında kabul edilir.

5519 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu gereğince evcil hayvanlar için yasal cihaz mikroçip olarak kabul edilmektedir.Çözüm Ortaklarımız

Uzman iş ortaklarımız ile sigortanız artık emin ellerde.Evcil Hayvan Sigortası

BLOG ARŞİVİ

Ürünlerimiz hakkındaki tüm blog yazılarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Blog Image Kredili Hayat
27.08.2021

Kredili Hayat Sigortası Nedir?

Haberin Devamı
Blog Image Kasko
29/07/2021

Kasko Sigortası Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Haberin Devamı
Blog Image Trafik
29/07/2021

Online Zorunlu Trafik Sigortası Almanın Avantajları

Haberin Devamı
Blog Image DASK
29/07/2021

DASK Hakkında Bilinmesi Gereken 6 Bilgi

Haberin Devamı
Blog Image Tamamlayıcı Sağlık
29/07/2021

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını Yaptırmanız için 5 Neden

Haberin Devamı
Blog Image Konut
29/07/2021

Pandemi Sürecinde Evlerimizde Yapabileceğimiz En İyi Aktiviteler

Haberin Devamı
Blog Image Sağlık
29/07/2021

Covid-19 ile Öğrendiklerimiz

Haberin Devamı
Blog Image Yurt Dışı Seyahat
29/07/2021

Corona Döneminde Güvenli Seyahat Etmenin Yolları

Haberin Devamı
Blog Image Seyahat Sağlık
29/07/2021

Bavul Hazırlarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Haberin Devamı
Blog Image Ferdi Kaza
29/07/2021

Her Türlü Kazaya Karşı Önleminizi Alın!

Haberin Devamı
Blog Image Evcil Hayvan
29/07/2021

Evcil Hayvan Sigortası Nedir?

Haberin Devamı
Blog Image Yabancı Sağlık
29/07/2021

Yabancı Sağlık Sigortası Genel Şartları Nelerdir?

Haberin Devamı