Ürünler > Ferdi Kaza Sigortası
En Uygun

Ferdi Kaza Sigortası Teklifleri Süper Sigortam'da!Ferdi Kaza Sigortası

Halk arasında sıklıkla bahsettiğimiz “Kaza geliyorum demez!“ sözü ile ilgili hayatımız kurtaracak sigorta, ferdi kaza sigortası. Gündelik yaşantımızda olası kazalar bakımından risk altındayız. Kazanın ne zaman, nasıl nerede ve hangi durumda başımıza geleceği belli olmaz. Bu tedirginlik ve bekleyiş ile endişeleneceğimize, Süper Sigortam’da ferdi kaza sigortanızı hemen alın, başınıza gelecek hasarlarda, hastane masrafları, sürekli yaralanma veya vefat durumunda hayatınızı güvence altına alın.

Ferdi Kaza Sigortası Teminatları Nelerdir?

Ferdi kaza sigortası gündelik yaşantımızda karşı karşıya kaldığımız kazalara teminat sağlayan sigorta türüdür. Ferdi Kaza sigortası, sigortalıya şu teminatları sunmaktadır; 1. Birdenbire oluşan zararlı gazın nüfuz etmesi ve dolayısıyla zehirlenme, 2. Aniden meydana gelen burkulma, incinme, 3. Yılan ve zehirli sürüngenler tarafından sokulma, 4. Isırılma, dışarıdan darbe alma ve kuduz sebebiyle vefat etme durumlarında kaza kabul edilir ve poliçede belirlenen limit doğrultusunda teminat sağlanır.3 Adımda Sigorta Poliçeni Oluştur

Süper Sigortam ile kolay ve güvenilir şekilde 3 adımda ferdi kaza poliçeni oluştur!

Gerekli Bilgileri Gir

Sigortalanmak istediğin ürüne özel bazı bilgileri hızlıca doldur.

Sana Özel Teklifi Gör

Doldurduğun bilgiler ışığında, birçok sigorta şirketinden sana özel gelen teklifleri görüntüle ve hepsini karşılaştır.

Güvenle Sigortalan

Sana en uygun sigorta şirketinden gelen teklifi güvenli ödeme seçeneği ile hızlıca satın al ve sigortalan!Hangi Durumlar Kaza Dışı Kabul Edilir?

Ferdi kaza sigortası içerisinde yer alan teminatların dışında kalan ve “kaza” olarak kabul edilemeyen durumlar; 1. Herhangi bir hastalanma, 2. Akıl ve ruh sağlığı bozukluğu sebebiyle meydana gelebilecek intihar ve intihara teşebbüs durumlarında, 3. Alkol aracılığı ile sarhoş olup, zararlı madde kullanmak ve bu doğrultuda başına gelebilecek kazalarda ferdi kaza sigortası teminat dışında kabul edilir.

Ferdi Kaza Sigortası Avantajları Nelerdir?

Ferdi kaza sigortası, gündelik yaşantınızda “kaza” olarak adlandırılan tüm olaylara karşı teminat sağlamaktadır. Sağladığı bu teminat sayesinde ise sigortalı kazalar ve masraflar doğrultusunda sürekli bir endişe içerisinde kalmaz. Siz de hemen Süper Sigortam’dan Ferdi Kaza sigortasına sahip olun, beklenmedik durumlara karşı hiç endişe etmeyin, hayatınızı güvence altına alın.En Çok Merak Ettikleriniz

Süper Sigortam avantajlarına, ürünlerimiz hakkında merak ettiklerinize ve sigorta poliçenize ilişkin tüm soruların cevaplarına buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

Ferdi kaza sigortası, gündelik yaşantımızda “kaza“ olarak değerlendirebileceğimiz herhangi bir olumsuzlukla karşı karşıya kaldığımız durumda teminat sağlayan sigorta türüdür.
 

1. Birdenbire oluşan zararlı gazın nüfuz etmesi ve dolayısıyla zehirlenme, 2. Aniden meydana gelen burkulma, incinme, 3. Yılan ve zehirli sürüngenler tarafından sokulma, 4. Isırılma, dışarıdan darbe alma ve kuduz sebebiyle vefat etme durumları teminat kapsamında kabul edilir.

1. Herhangi bir hastalanma, 2. Akıl ve ruh sağlığı bozukluğu sebebiyle meydana gelebilecek intihar ve intihara teşebbüs durumlarında, 3. Alkol aracılığı ile sarhoş olup, zararlı madde kullanmak ve bu doğrultuda başına gelebilecek kazalarda ferdi kaza sigortası teminat dışında kabul edilir.

Ferdi kaza sigortası, gündelik yaşantınızda “kaza” olarak adlandırılan tüm olaylara karşı teminat sağlamaktadır. Sağladığı bu teminat sayesinde ise sigortalı kazalar ve masraflar doğrultusunda sürekli bir endişe içerisinde kalmaz

Ferdi kaza sigortası geçerlilik süresi bir yıldır. Birinci yılın sonunda sigortalı, teminatlardan yararlanabilmek için poliçesini yenilemesi gerekir.Çözüm Ortaklarımız

Uzman iş ortaklarımız ile sigortanız artık emin ellerde.Ferdi Kaza Sigortası

BLOG ARŞİVİ

Ürünlerimiz hakkındaki tüm blog yazılarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Blog Image Kredili Hayat
27.08.2021

Kredili Hayat Sigortası Nedir?

Haberin Devamı
Blog Image Kasko
29/07/2021

Kasko Sigortası Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Haberin Devamı
Blog Image Trafik
29/07/2021

Online Zorunlu Trafik Sigortası Almanın Avantajları

Haberin Devamı
Blog Image DASK
29/07/2021

DASK Hakkında Bilinmesi Gereken 6 Bilgi

Haberin Devamı
Blog Image Tamamlayıcı Sağlık
29/07/2021

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını Yaptırmanız için 5 Neden

Haberin Devamı
Blog Image Konut
29/07/2021

Pandemi Sürecinde Evlerimizde Yapabileceğimiz En İyi Aktiviteler

Haberin Devamı
Blog Image Sağlık
29/07/2021

Covid-19 ile Öğrendiklerimiz

Haberin Devamı
Blog Image Yurt Dışı Seyahat
29/07/2021

Corona Döneminde Güvenli Seyahat Etmenin Yolları

Haberin Devamı
Blog Image Seyahat Sağlık
29/07/2021

Bavul Hazırlarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Haberin Devamı
Blog Image Ferdi Kaza
29/07/2021

Her Türlü Kazaya Karşı Önleminizi Alın!

Haberin Devamı
Blog Image Evcil Hayvan
29/07/2021

Evcil Hayvan Sigortası Nedir?

Haberin Devamı
Blog Image Yabancı Sağlık
29/07/2021

Yabancı Sağlık Sigortası Genel Şartları Nelerdir?

Haberin Devamı