Ferdi Kaza Sigortası Fiyatları

FERDİ KAZA SİGORTASI FİYATLARI

Bir kaza esnasında, maalesef yaşanılacak acının yanı sıra, olağan dışı masraflarla karşı karşıya kalınmaktadır. Ferdi Kaza Sigortası, ani ve hiç beklenmeyen kazaların sonuçlarına karşı teminat sağlamaktadır. Aniden meydana gelen kazaların yanında depremler, seller, yer kaymaları ve terör olayları da artık teminat altına alınmaktadır. Sürekli sakat kalmanız durumunda ise sizlere, hayatınızı kaybetmeniz durumunda ise kanuni mirasçılarınıza yapmış olduğunuz ferdi kaza sigortası fiyatları sonucunda ortaya çıkan tazminatın geri ödemesi yapılmaktadır.
 
Ferdi kaza sigortası fiyatlarında beklenmedik kazaların neticelerine karşı prim ödeme şekilleri yapılmaktadır. Ani ve beklenmedik kazalara karşı yapmış olduğunuz ferdi kaza sigortalarının aylık prim ödemelerini 75 TL’den başlayan fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz.
 
Sonuç olarak siz siz olun beklenmedik kazalara karşı bu uygun ödemeleri olan Ferdi kaza sigortası tablolarından en uygun olanını seçip sigortanızı yaptırarak hayatınızı güvence altına alın.
 
 
 
 
 
HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07