Teklif Alabilmek için Formu Doldurun

İsim Soyisim Alanı Boş Bırakılamaz.

Lütfen Cep Telefonu Numaranızı Girin.

Email Alanı Boş Birakılamaz.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sizin ve sevdiklerinizin hayatını beklenmedik olaylara karşı güvence altına almak istiyoruz.

Siz de çok iyi biliyorsunuz ki, hayat her zaman beklediğiniz yönde ilerlemez; bazen beklenmedik olaylar yolunuza çıkarak ilerlemenizi zorlaştırır. Önemli olan ise, bu beklenmedik engellere karşı güçlü durarak kendinizin ve sevdiklerinizin hayatını güvence altına almaktır. Beklenmedik olaylara rağmen yolunuza devam etmeniz, her koşulda yaşam standardınızı koruyabilmeniz için hayat sigortası ürünlerimizle de yanınızdayız! Hayat sigortası ile poliçe süresi boyunca başınıza gelebilecek maluliyet (sakat kalma), tehlikeli hastalık veya işsizlik gibi durumlarda size, vefat durumunda ise kanuni mirasçılarınıza maddi destek sağlıyoruz!

Neden Hayat Sigortası Yaptırmalıyım ?

  • Herhangi bir maluliyet durumunda hayat standartlarınızı aynı şekilde devam ettirebilmenizi sağlar.
  • Vefat durumunda, sevdikleriniz kendilerine ödenecek para ile yaşam standartlarını devam ettirebilir. Eğitimini devam ettirmekte olan çocuklarınız varsa eğitimlerinin yarım kalmamasını sağlar.
  • Poliçe kapsamına giren bir kaza sonucunda, yüksek tutarlı tedavi giderleriniz düşük primlerle ödenmiş olur.
  • Beklenmedik bir anda tehlikeli bir hastalığa yakalanmanız durumunda size finansal destek sağlar.
  • Ödenen primlerinizi, %15’e kadar vergi avantajıyla gelir vergisi matrahınızdan düşebilirsiniz.Yasal limit, aylık brüt ücretin %15’ini ve yıllık olarak asgari ücretin yıllık tutarını aşamaz. Beyanname veren mükellefler için beyan edilen gelirin %15’ini ve yıllık asgari ücret toplamını aşamaz.
  • Size özel Hayat Sigortası poliçeleri sayesinde, sağlık ve eğitim alanında ücretsiz hizmet ve indirim imkânlarına sahip olursunuz.
HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07