Kasko Poliçenizi Yaptırın Trafik Kurbanı Olmayın.
KURBAN BAYRAMINDA TRFİK KURBANI OLMAYIN KASKONUZU SUPERSİGORTAM.COM’DAN YAPTIRIN!
Her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramında da milyonlarca insan uzun bayram tatilini değerlendirmek için yolla çıkacak. Ve her bayram olduğu gibi bu bayramda da en çok tercih edilen ulaşım yolu kara yolu ulaşımı olacak. Bu da demek oluyor ki trafik yoğunluğu her bayram olduğu gibi bu bayram da en yüksek seviyeye çıkacak. Bu yoğunluğun arttığı dönemlerde ne yazık ki trafik kazaları da ne kadar istenmese de artış gösterecek.
Bu dönemde kasko poliçenizi yaptırmış olmanız hem olası kazalara karşı aracınızı hem de sizin bütçenizi korumaya almış olacak. Her nerede olursa olsun sizleri yarı yolda bırakmayarak Hasar ekibi ile yanınızda olan Supersigortam.com sizleri asla yarı yolda bırakmıyor. Kasko poliçenize çekici hizmetinin eklenmiş olduğu durumlarda olduğunuz yere en kısa sürede çekici hizmeti gönderimi sağlayarak bayram tatilinizin yarıda kalıp zehir olmasını engellemiş oluyor.
KASKO SİGORTASI NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ?
Kasko poliçeniz olası bir kaza durumunda hem sizin hem de aracınızın maddi yükünü üstlenerek cebinizi daha da rahatlatacaktır. Bazı sigorta firmaları kasko fiyatlarını daha da aşağıya çekebilmek adına teminatlarında oynamalar yaparak IMM düşümü sağlayıp (olası bir hasar anında maksimle ödeme tutarı üzerinde oynama yaparak) kasko poliçenizi daha uyguna getiriyor. Ancak bu kasko poliçesi hasar anında ödeme gerçekleştirmiyor. Ve sizler ne yazık ki boş bir kasko poliçesi yaptırdığınızla kalıyorsunuz.
Supersigortam.com olarak yaptıracağınız tüm kasko işlemlerini ful kasko olarak yapıyor ve sizleri hiçbir zaman yarı yolda bırakmıyoruz. Sizde kasko işlemlerinizi supersigortam.com ayrıcalığı ile yaptırın işinizi şansa bırakmayın.
En hızlı ve En Ekonomik Teklifler bir telefon uzağınız da; 0850 420 0707.
 
HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07