Ürünler > Kasko Sigortası
En Uygun

Kasko Sigortası Teklifleri Süper Sigortam'da!Kasko Sigortası

2020 yılı itibariyle ülkemizdeki araç sahibi sayısı 23 milyonu geçmiş bulunmaktadır, bu doğrultuda da motorlu araç sahiplerinin en çok tercih ettiği sigorta türü olan kasko sigortası, sürücünün aracını ve sürüş sırasında herhangi bir kazaya karşı kedisini teminat altına alan sigorta türüdür. Sürüş halinde veya değilken olası kazalara karşı kendisini ve aracını korumak isteyen herkese kasko sigortası Süper Sigorta’da! Sigorta şirketlerinden gelen teklifleri tek bir ekrandan kolayca gör, en uygun teklifi güvenilir bir şekilde satın al. Kasko Sigortanı Süper Sigortam’da yaptır, geleceğini teminat altına al!

Kasko Sigortası Teminatları Nelerdir?

Süper Sigortam’dan kasko sigortasına sahip olan sigortalı, aşağıda belirtilen teminatlarla kendisini güvence altına alabilir. 1.Araçta çarpma, çarpılma sonucu hasarlar: Araçta sürüş halindeyken meydana gelen kaza sonucu hasarlar, araç dururken başkası veya kötü kişiler tarafından meydana gelen maddi zararlara karşı maddi teminat sağlanır. 2.Yangın: Aracın, yüksek ısı veya yangına karşı uğrayabileceği maddi tüm zararlarda maddi teminat. 3.Hırsızlık veya hırsızlığa teşebbüs: Aracın kötü insanlar tarafından zarar uğraması, araç içindeki aksesuarların veya aracın çalınması durumundaki maddi zararlar, kasko sigortası tarafından teminat altına alınır.3 Adımda Sigorta Poliçeni Oluştur

Süper Sigortam ile kolay ve güvenilir şekilde 3 adımda kasko poliçeni oluştur!

Gerekli Bilgileri Gir

Sigortalanmak istediğin ürüne özel bazı bilgileri hızlıca doldur.

Sana Özel Teklifi Gör

Doldurduğun bilgiler ışığında, birçok sigorta şirketinden sana özel gelen teklifleri görüntüle ve hepsini karşılaştır.

Güvenle Sigortalan

Sana en uygun sigorta şirketinden gelen teklifi güvenli ödeme seçeneği ile hızlıca satın al ve sigortalan!Neden Kasko Sigortası Yaptırılmalı?

Kasko sigortası, trafikte veya durgunken aracınızın başına gelebilecek tüm maddi zararlarda teminat sunar. Zorunlu trafik sigortasının aksine ise meydana gelebilecek trafik kazaları sonucu sigortalının kendisinde ve aracında meydana gelecek maddi hasarları teminat altına alır. Aynı zamanda kasko sigortası sel deprem, toprak kayması gibi doğal afetler sonucu meydana gelen maddi zararlarda teminat sağlamaktadır. Bu avantajlardan ötürü, Süper Sigortam’dan hemen Kasko Sigortanızı satın alın!

Kasko Sigortası Hangi Durumlarda Teminat Vermez?

Kasko sigortası teminatları bazı durumlarda devre dışı kalır ve teminat sağlamaz, bu sebeple kasko sigortasına sahip olan sigortalı şu durumlara dikkat etmeli; 1. Karayollarında sürüş halindeyken uyuşturucu madde kullanması ve bu doğrultuda herhangi bir kazaya karışması durumunda kasko sigortası teminat dışı kabul edilir. 2. Sürücünün alkol kullanarak araç kullanması ve sonucunda kaza yapması durumunda meydana gelen hasarlar teminat dışı kalır. 3. Sigortaya kaydı yapılan aracın, ehliyet sahibi olmayan biri tarafından kullanılıp sonucunda kaza yapması, teminat dışı kabul edilir. 4. Aşırı sıcak veya aşırı soğuk durumlarda, aracın gerekli olan ısıyı aşması ve uygun sıcaklığa getirilmemesi durumunda oluşan hasarlar kasko sigortasının sunduğu teminatların dışında kalır ve sigorta bu durumlarda maddi bir destek vermemektedir.En Çok Merak Ettikleriniz

Süper Sigortam avantajlarına, ürünlerimiz hakkında merak ettiklerinize ve sigorta poliçenize ilişkin tüm soruların cevaplarına buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

Araçta çarpma, çarpılma sonucu hasarlar: Araçta sürüş halindeyken meydana gelen kaza sonucu hasarlar, araç dururken başkası veya kötü kişiler tarafından meydana gelen maddi zararlara karşı maddi teminat sağlanır. Yangın: Aracın, yüksek ısı veya yangına karşı uğrayabileceği maddi tüm zararlarda maddi teminat. Hırsızlık veya hırsızlığa teşebbüs: Aracın kötü insanlar tarafından zarar uğraması, araç içindeki aksesuarların veya aracın çalınması durumundaki maddi zararlar, kasko sigortası tarafından teminat altına alınır.

Kasko sigortası, trafikte veya durgunken aracınızın başına gelebilecek tüm maddi zararlarda teminat sunar.

Kasko sigortası, trafik sigortasının aksine sigortalıların isteğine bağlı olarak yaptırdığı sigorta türüdür.

1.Karayollarında sürüş halindeyken uyuşturucu madde kullanması ve bu doğrultuda herhangi bir kazaya karışması durumunda kasko sigortası teminat dışı kabul edilir.

2. Sürücünün alkol kullanarak araç kullanması ve sonucunda kaza yapması durumunda meydana gelen hasarlar teminat dışı kalır.

3. Sigortaya kaydı yapılan aracın, ehliyet sahibi olmayan biri tarafından kullanılıp sonucunda kaza yapması, teminat dışı kabul edilir.

4. Aşırı sıcak veya aşırı soğuk durumlarda, aracın gerekli olan ısıyı aşması ve uygun sıcaklığa getirilmemesi durumunda oluşan hasarlar kasko sigortasının sunduğu teminatların dışında kalır ve sigorta bu durumlarda maddi bir destek vermemektedir.

Aracını, kendini ve sevdiklerini koruma altına almak isteyen tüm sigortalıların en doğru adresi Süper Sigortam! supersigortam.com/teklif-formlari/kasko-sigorta adresine giderek kendinize en uygun kasko sigortasını satın alabilirsiniz.Çözüm Ortaklarımız

Uzman iş ortaklarımız ile sigortanız artık emin ellerde.Kasko Sigortası

BLOG ARŞİVİ

Ürünlerimiz hakkındaki tüm blog yazılarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Blog Image Kredili Hayat
27.08.2021

Kredili Hayat Sigortası Nedir?

Haberin Devamı
Blog Image Kasko
29/07/2021

Kasko Sigortası Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Haberin Devamı
Blog Image Trafik
29/07/2021

Online Zorunlu Trafik Sigortası Almanın Avantajları

Haberin Devamı
Blog Image DASK
29/07/2021

DASK Hakkında Bilinmesi Gereken 6 Bilgi

Haberin Devamı
Blog Image Tamamlayıcı Sağlık
29/07/2021

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını Yaptırmanız için 5 Neden

Haberin Devamı
Blog Image Konut
29/07/2021

Pandemi Sürecinde Evlerimizde Yapabileceğimiz En İyi Aktiviteler

Haberin Devamı
Blog Image Sağlık
29/07/2021

Covid-19 ile Öğrendiklerimiz

Haberin Devamı
Blog Image Yurt Dışı Seyahat
29/07/2021

Corona Döneminde Güvenli Seyahat Etmenin Yolları

Haberin Devamı
Blog Image Seyahat Sağlık
29/07/2021

Bavul Hazırlarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Haberin Devamı
Blog Image Ferdi Kaza
29/07/2021

Her Türlü Kazaya Karşı Önleminizi Alın!

Haberin Devamı
Blog Image Evcil Hayvan
29/07/2021

Evcil Hayvan Sigortası Nedir?

Haberin Devamı
Blog Image Yabancı Sağlık
29/07/2021

Yabancı Sağlık Sigortası Genel Şartları Nelerdir?

Haberin Devamı