Ürünler > Konut Sigortası
En Uygun

Konut Sigortası Teklifleri Süper Sigortam'da!Konut Sigortası

Günümüzün çoğunda ve sevdiklerimiz ile sıklıkla birleştiğimiz mekanlardan biri olan evlerimizde meydana gelecek risk ve zararlarda nasıl korunacağız? Cevabı çok basit: Süper Sigortamdan alacağınız konut sigortası ile, evinizde meydana gelecek: hırsızlık, yangın, terör ve daha birçok olumsuzluklara karşı teminat altına alabilirsiniz. Eviniz ile ilgili tüm durumlarda, eşyalarınıza ve tüm sevdiklerinizi güvence altına alan konut sigortanızı hemen alın, evinizi ve sevdiklerinizi risklere karşı koruyun.

Konut Sigortası Teminatları Nelerdir?

Konut sigortasına sahip olan sigortalı, evinde meydana gelebilecek, yangın, deprem, dolu ve sel gibi doğal afetlerde, hırsızlık nedeniyle oluşabilecek maddi zararlarda teminat altına alınır. İsteğe bağlı olarak yaptırılır ve geçerlilik süresi bir yıldır. Birinci yılın sonunda sigortalı, poliçesini yenileyerek teminatlardan faydalanabilir.3 Adımda Sigorta Poliçeni Oluştur

Süper Sigortam ile kolay ve güvenilir şekilde 3 adımda konut poliçeni oluştur!

Gerekli Bilgileri Gir

Sigortalanmak istediğin ürüne özel bazı bilgileri hızlıca doldur.

Sana Özel Teklifi Gör

Doldurduğun bilgiler ışığında, birçok sigorta şirketinden sana özel gelen teklifleri görüntüle ve hepsini karşılaştır.

Güvenle Sigortalan

Sana en uygun sigorta şirketinden gelen teklifi güvenli ödeme seçeneği ile hızlıca satın al ve sigortalan!DASK ve Konut Sigortası Arasındaki Fark Nedir?

Dask, Zorunlu deprem sigortası, sadece sigortalı binada yaşanabilecek doğal afetler sırasında veya sonrasında meydana gelen hasarlarda teminat sağlarken konut sigortası hem doğal afetlerde hem de hırsızlık gibi olumsuz durumlarda teminat sağlamaktadır. Aynı zamanda deprem sigortası zorunlu iken, konut sigortası isteğe bağlı olarak yaptırılmaktadır.

Konut Sigortası Ek Teminatları Nelerdir?

Konut sigortası, poliçenize ek olarak yaptırabileceğiniz hukuksal koruma, ferdi kaza, bireysel hasarlar ve eşyaların taşınması ve kullanılması durumunda meydana gelen hasarlar gibi durumlar sigorta poliçesine ek olarak belirtilir. Konut sigortanızı almak, ana ve ek teminatlar hakkında bilgi sahibi olmak için bize hemen ulaşın. Konut sigortasını yaptırmak artık çok daha basit.En Çok Merak Ettikleriniz

Süper Sigortam avantajlarına, ürünlerimiz hakkında merak ettiklerinize ve sigorta poliçenize ilişkin tüm soruların cevaplarına buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

Konut sigortası, evinizde meydana gelecek: hırsızlık, yangın, terör ve daha birçok olumsuzluklara karşı teminat sağlayan sigorta türüdür.

Konut sigortasına sahip olan sigortalı, evinde meydana gelebilecek, yangın, deprem, dolu ve sel gibi doğal afetlerde, hırsızlık nedeniyle oluşabilecek maddi zararlarda teminat altına alınır.

Dask, Zorunlu deprem sigortası, sadece sigortalı binada yaşanabilecek doğal afetler sırasında veya sonrasında meydana gelen hasarlarda teminat sağlarken konut sigortası hem doğal afetlerde hem de hırsızlık gibi olumsuz durumlarda teminat sağlamaktadır.

Konut sigortası, poliçenize ek olarak yaptırabileceğiniz hukuksal koruma, ferdi kaza, bireysel hasarlar ve eşyaların taşınması ve kullanılması durumunda meydana gelen hasarlar gibi durumlar sigorta poliçesine ek olarak belirtilir.

Konut sigortası, zorunlu deprem sigortasının aksine sigortalı adaylarının isteği doğrultusunda yapılmaktadır.Çözüm Ortaklarımız

Uzman iş ortaklarımız ile sigortanız artık emin ellerde.Konut Sigortası

BLOG ARŞİVİ

Ürünlerimiz hakkındaki tüm blog yazılarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Blog Image Kredili Hayat
27.08.2021

Kredili Hayat Sigortası Nedir?

Haberin Devamı
Blog Image Kasko
29/07/2021

Kasko Sigortası Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Haberin Devamı
Blog Image Trafik
29/07/2021

Online Zorunlu Trafik Sigortası Almanın Avantajları

Haberin Devamı
Blog Image DASK
29/07/2021

DASK Hakkında Bilinmesi Gereken 6 Bilgi

Haberin Devamı
Blog Image Tamamlayıcı Sağlık
29/07/2021

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını Yaptırmanız için 5 Neden

Haberin Devamı
Blog Image Konut
29/07/2021

Pandemi Sürecinde Evlerimizde Yapabileceğimiz En İyi Aktiviteler

Haberin Devamı
Blog Image Sağlık
29/07/2021

Covid-19 ile Öğrendiklerimiz

Haberin Devamı
Blog Image Yurt Dışı Seyahat
29/07/2021

Corona Döneminde Güvenli Seyahat Etmenin Yolları

Haberin Devamı
Blog Image Seyahat Sağlık
29/07/2021

Bavul Hazırlarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Haberin Devamı
Blog Image Ferdi Kaza
29/07/2021

Her Türlü Kazaya Karşı Önleminizi Alın!

Haberin Devamı
Blog Image Evcil Hayvan
29/07/2021

Evcil Hayvan Sigortası Nedir?

Haberin Devamı
Blog Image Yabancı Sağlık
29/07/2021

Yabancı Sağlık Sigortası Genel Şartları Nelerdir?

Haberin Devamı