ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI NEDİR ? V2

Özel Sağlık Sigortası kişinin hastalık ve kaza sonucu oluşacak sağlık giderlerinin karşılanması için hazırlanan, sigortalının ihtiyaçlarına yönelik kişiselleştirilmiş planlardır.

Özel sağlık sigortaları; özel hastanelerden sigorta kapsamında sağlık hizmeti alınmasını, zamandan ve sağlık giderlerinden tasarrufu amaçlar. Farklı ihtiyaçlarınız doğrultusunda; bütçenize uygun hale getirebileceğiniz, alternatif teminatlar sağlayan size özel sağlık planlarıdır. Özel sağlık sigortasının size sağladığı seçim özgürlüğü sayesinde kedinize ya da ailenize en uygun planı oluşturabilir size özel bir sağlık bütçesi oluşturmuş olursunuz.

KİMLER YARARLANABİLİR ?

0-64 yaş aralığındaki herkes sigortalanabilmektedir. (Yaş aralığı şirket bazında farklılık göstermektedir). Genel itibariyle 0-6 yaş arası çocuklar en az bir ebeveynle sigortalanmakta ancak sadece çocuğunuz için teminat sağlayan paketler de bulunmaktadır.

NELERİ KAPSAR?

Yatarak tedavi, ayakta tedavi, doğum paketi, diş/gözlük ve ek hizmetlerden oluşan geniş modül seçeneklerinden tercih ettiklerinizi belirleyebilirsiniz. Sık yurtdışı seyahatleriniz varsa poliçenize yurtdışı teminatı ekleyebilir dilediğiniz hastanede kullanım yapabilirsiniz Modüller içerisinde ki farklı limit, ödeme yüzdesi, muafiyet alternatifleri üzerinden seçim yaparak sigortanızı bütçenize uygun hale getirebilirsiniz. Alternatif network seçenekleri üzerinden hizmet almak istediğiniz Anlaşmalı Kurum’u belirleyebilirsiniz.

ÖMÜR BOYU YENİLEME GARANTİSİ

Özel sağlık poliçenizi 3 yıl kesintisiz yenilemeniz durumunda ömür boyu yenileme değerlendirmesine hak kazanırsınız. Bu hak ile 3. Yılın sonunda sigorta şirketiniz oluşabilecek hiçbir hastalığınız için kapsam dışı kararı alamaz, ekprim /sürprim uygulayamaz.

HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07