Sınırsız IMM fırsatı supersigortam.com`da.
SINIRSIZ IMM FIRSATLARI SUPERSİGORTAM.COM LA BAŞLIYOR.

Bazı kaza durumlarında Trafik sigortanız bedeni ve maddi limitleriniz yetersiz kalabilir. Supersigortam.com olarak bu ihtimallere karşı sizlere Kasko da sınırsız IMM (MOTORLU KARA TAŞITLARI İHTİYARİ MALİ SORUMLULUK SİGORTASI TEMİNATI) fırsatı sunuyor. Yani artık trafik sigortanızın yetmediği alanlarda cebinizden ücret çıkmadan Kasko Sigortanız devreye girerek sizleri kurtarıyor.
 
Kasko ürünlerinde yer alan İMM teminatı, araç bedellerinin ve onarım maliyetlerinin giderek yükselmesi nedeni ile her geçen gün önem kazanıyor. Bir örnekle açıklayacak olursak Trafik sigortanız var aracınız wosvagen ve siz bu araçla zincirleme bir kaza yaparak BMW ve Mercedes marka bir araca çarptınız. Bu durumda Trafik Sigortası ve Kasko sigortası IMM niz yetmeyeceği için cebinizden ödemek zorunda kalacaksınız. İşte supersigortam.com burada devreye girerek sizlerin bu durumda ödeme yapmanızı engelliyor. Bizlerden yaptıracağınız SINIRSIZ IMM li kasko sigortalarınız sayesinde bu durumdan kurtulacaksınız. Sınırsız IMM teminatı Kasko poliçelerine eklenebileceği gibi ürünlerden bağımsız olarak da yine sınırsız limitle müşteriye sunuluyor.
 
Oluşabilecek herhangi bir kaza durumuna karşı oluşabilecek tüm bedeni ve maddi zararlara karşı sınırsız IMM teminatı ile sizleri güvence altına alıyoruz. Sizlerde yola çıkarken herhangi bir sorun ve sıkıntı ile karşılaşmak istemiyorsanız mutlaka supersigortam.com a uğrayarak sınırsız IMM için teklif alın.
 
25 Farklı firma içerisinden En uygun teklifleri ve her an yanınızda olan hasar ekibi ile her zaman yanınızda olan supersigortam.com şimdide hasar durumunuzda sizlere tek kuruş ödetmeden Kasko poliçenizden karşılama sağlatıyor.
 
 
HOŞGELDİNİZ!Üyelik Bilgilerimi Hatırlamıyorum.
En Uygun Sigorta Teklifi İçin Arayın
0850 420 07 07