Ürünler > Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
En Uygun

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifleri Süper Sigortam'da!Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tüm sevdiklerimizi, hastalıklara, yaralanmalara ve birçok şeye karşı koruma altına alırız, peki ya büyük hastane masraflarında, üstesinden gelemeyeceğimiz bol sıfırlı ödemeleri nasıl koruma altına alacağız? Cevap Süper Sigortam’da! Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile hastane masraflarınızda ve özel hastanelere ödeyeceğiniz tutarlarda hiçbir fark ücreti ödemeden tüm tedavilerden kolayca faydalanabilirsiniz. Süper Sigortam’dan hemen tamamlayıcı sağlık sigortanızı alın, avantajlar ve fırsatlardan kolayca faydalanın.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları Nelerdir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, poliçe limit doğrultusunda SGK kapsamı dışında kalan tüm hastane masraflarını karşılayan sigorta türüdür. EK olarak tamamlayıcı sağlık sigortası şu teminatları sunmaktadır; 1. Herhangi bir hastalık sonucunda muayene, radyoloji, röntgen, tahlil ve fizik tedavi masraflarınızı tümünde ve fiziksel yaralarınızın yatarak tedavi edilmesi durumunda hastaneyi işgal ettiğiniz süre zarfında oluşacak tüm masraflar tamamlayıcı sağlık sigortası teminat kapsamındadır.3 Adımda Sigorta Poliçeni Oluştur

Süper Sigortam ile kolay ve güvenilir şekilde 3 adımda tamamlayıcı sağlık poliçeni oluştur!

Gerekli Bilgileri Gir

Sigortalanmak istediğin ürüne özel bazı bilgileri hızlıca doldur.

Sana Özel Teklifi Gör

Doldurduğun bilgiler ışığında, birçok sigorta şirketinden sana özel gelen teklifleri görüntüle ve hepsini karşılaştır.

Güvenle Sigortalan

Sana en uygun sigorta şirketinden gelen teklifi güvenli ödeme seçeneği ile hızlıca satın al ve sigortalan!Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından Kimler Faydalanabilir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, sağlığımız ile ilgili herhangi bir durum söz konusu olduğunda büyük avantaj sağlayan sigortadır. Bu sigortadan; 1. Aktif SGK’sı, 2. Ebeveynleri tarafından SGK’lı, 3. SGK ve devlete borcu olmayan 0 ila 80 yaşındaki tüm vatandaşlarımız faydalanabilir. Tamamlayıcı sağlık sigortası geçerlilik süresi bir yıldır. Birinci yılın sonunda sigortalı teminatlardan faydalanmak isterse, poliçesini yenilemek durumundadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları Nelerdir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, sağlığımız ile ilgili herhangi bir hasar, yaralanma ve bu doğrultuda oluşacak hastane masraflarında devreye girmektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortasının en büyük avantajı kendimizi ve sevdiklerimizi olası hastane durumlarına ve masraflarına karşı teminat altına almaktadır. Bunun yanı sıra yatarak- yatakta ve doğum masraflarında, anlaşmalı özel hastane masraflarında uygun fiyatlara geniş teminat sağlamaktadır. Tamamlayıcı sağlık sigortanızı Süper Sigortam’da hemen yaptırın, hayatınızı güvence altına alın.En Çok Merak Ettikleriniz

Süper Sigortam avantajlarına, ürünlerimiz hakkında merak ettiklerinize ve sigorta poliçenize ilişkin tüm soruların cevaplarına buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası; sigortalının hastalanması durumunda; muayene, radyoloji, röntgen, tahlil ve fizik tedavi masrafları aynı zamanda fiziksel alınan darbelerde yatarak tedavi masraflarında teminat sağlamaktadır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK kapsamı dışında ortaya çıkan tüm tıbbi masraflarda teminat sağlayan sigorta türüdür.

1. Aktif SGK’sı, 2. Ebeveynleri tarafından SGK’lı, 3. SGK ve devlete borcu olmayan 0 ila 80 yaşındaki tüm vatandaşlarımız faydalanabilir.

Tamamlayıcı sağlık sigortasının en büyük avantajı kendimizi ve sevdiklerimizi olası hastane durumlarına ve masraflarına karşı teminat altına almaktadır.

Özel sağlık sigortası, poliçe teminatları dahilinde belirlenen sağlık giderlerinin karşılandığı ve ekstra durumlarda ek ücret ödemeniz gereken sigorta türüdür. Bunun aksine Tamamlayıcı sağlık sigortası ise poliçe limitinde belirlenen teminatlar ve belirlenen hastanelere sadık kalmak şartıyla ek ücret ödenmeyen sigorta türüdür.Çözüm Ortaklarımız

Uzman iş ortaklarımız ile sigortanız artık emin ellerde.Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

BLOG ARŞİVİ

Ürünlerimiz hakkındaki tüm blog yazılarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Blog Image Kredili Hayat
27.08.2021

Kredili Hayat Sigortası Nedir?

Haberin Devamı
Blog Image Kasko
29/07/2021

Kasko Sigortası Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Haberin Devamı
Blog Image Trafik
29/07/2021

Online Zorunlu Trafik Sigortası Almanın Avantajları

Haberin Devamı
Blog Image DASK
29/07/2021

DASK Hakkında Bilinmesi Gereken 6 Bilgi

Haberin Devamı
Blog Image Tamamlayıcı Sağlık
29/07/2021

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını Yaptırmanız için 5 Neden

Haberin Devamı
Blog Image Konut
29/07/2021

Pandemi Sürecinde Evlerimizde Yapabileceğimiz En İyi Aktiviteler

Haberin Devamı
Blog Image Sağlık
29/07/2021

Covid-19 ile Öğrendiklerimiz

Haberin Devamı
Blog Image Yurt Dışı Seyahat
29/07/2021

Corona Döneminde Güvenli Seyahat Etmenin Yolları

Haberin Devamı
Blog Image Seyahat Sağlık
29/07/2021

Bavul Hazırlarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Haberin Devamı
Blog Image Ferdi Kaza
29/07/2021

Her Türlü Kazaya Karşı Önleminizi Alın!

Haberin Devamı
Blog Image Evcil Hayvan
29/07/2021

Evcil Hayvan Sigortası Nedir?

Haberin Devamı
Blog Image Yabancı Sağlık
29/07/2021

Yabancı Sağlık Sigortası Genel Şartları Nelerdir?

Haberin Devamı